Jak někdo nevěřil....

14. prosince 2010 v 14:09 | LaraRaider
(Povídka)

Existovala jedna holka jménem Vicky bylo jí 11 let . Něvěřila v nebezpečí ničeho se nebála a věděla že duchové ani přízraky nejsou skutečné . Sama ale věděla že jeden zámek v jejím městě se nazívá divným jménem a to je Zámek Interscuskobtomb .  Jak Vicky řešila vyluštila že Interscuskob|tomb  ,, Hmmmm , jde tam vidět že je tam ukryto slovo hrobka " mumlala . Řekla si hmmm kdy se asi může konat ta výstava ?? Šla po schodech dolů a zeptala se mámy kdy je ta výstava zámku Interscuskobtomb . Její máma na to : ,, Zlatíčko , víš že přece lidé aji výstavníci se nevrátili a od těch minulých se oběvila včera kostra . Vicky na to ,, Cože ?! Mami tohle bych řekla kdybych byla hlupák ! Nikdo takový nemůže existovat jedině nějaký úchyl a to pochybuji . " Mami ty jako věříš těm báchorkám ?? Já tedy ne ! A můžu ti to potvrdit ! A Vicky mířila k dveřím . Ale máma jí chytla a řekla  : Mám o tebe strach ! A Vicky na to ach jo ten tvůj strach o mě toho už mám plné zuby ! Máma na to : Mazej do pokoje a budeš tam pořád ! A máma Vicky ji dala do pokoje a zamkla na dokonce 3 pády . Vicky si řekla : Achh nuda ale měla skvělý nápad . Bylo otevřené okno ! Takže si klidně mohla vystoupit a jít přez zahradu až na ten zámek Interscuskobtomb . Doběhla až k němu , ale bylo zavřeno bylo tam napsáno že je otevřeno až v 5 hodin když se stmívá . Vicky se třásla zimou byla oblečená jen ve mikině a vestě.... Potom se zámek otevřel . A Vicky hned zaplatila výstavbu . A najednou se mohli kouknout kam chtějí . Vicky zajímala ta chodba na které byly pásky a tam na nic napsáno ,,CAUTION" Chtěla tu pásku roztrhat ale v tom přišel policista a řekl : Brrr ! Tady se nemů..... A ani to nedořekl a zablýsklo se . Takže Vicky nevěděla oč jde . Ale potom hledala po zámku lidi . Ale ne není tady nikdo ! A najednou začlo něco ji foukat studeně do obličeje . Ouuuu , vytáhla si knížku ,,Duchové " kterou někdy četla . A přečetla jsi že když je v místnosti tak že ji do obličeje musí plynout studený vítr . To není možné ! Řekla si Vicky a byla zděšená . Potom řekla že končí z prohlídkou zámku . Ale všechny okna dveře byly zamčené . Vicky se rozbrečela ale říkala že se musí něco najít a měla úplně lesklé oči s toho jak chtěla brečet . Byla vyděšená a strašně ! Ani nemohla dýchat . Hledala a hledala v tom narazila na mlhavou postavu . Jak se prochází kolem a najednou se ta postava otočila k ní . Vicky si vzala příruční knížku a byla zděšená oběvují se mlhavé postavy ! oOU ! Máma měla pravdu pravděpodobně zemřeli všichni strachem anebo smrtí ?? A jak pomalu couvala vycouvala k jedním dveřím a tam ji někdo vzal a už se nevrátila . O týden později našli Vicky mrtvou ale otisky šli vidět . Otisky byly od tlapek .  Kdo byl vrach ?? ( Vlkodlak)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blog 9 holek♥♥ Blog 9 holek♥♥ | Web | 14. prosince 2010 v 14:11 | Reagovat

Máš pěkný dess

2 zuzanie zuzanie | Web | 14. prosince 2010 v 14:13 | Reagovat

prosím zůžasni se na mém blogu rychlovk, a nebo rekordu v komentářích díky a sry za reklamu

3 x00x x00x | Web | 14. prosince 2010 v 17:21 | Reagovat

Ahoj, teďka jsem narazila na tvůj blog, nevím kolik ti je, ale podle toho, jak píšeš moc ne... a teďka tě nechci nijak urážet, jo? =) Prostě, když jsem si všimla toho "vítejte na mojem blogu" a "mojich vlastních", mám pocit, že je to normální nářečí, ale nevím, šíleně mi to praštilo do očí, pro příště - "vítejte na mém blogu" a "mých vlastních"... teda lepší by bylo podle mě ten nápis úplně celý překopat, protože "zaměřeném na" naznačuje 4. pád takže spíš "grafiku", než "grafice" a spíš "mé vlastní", než to co tam máš teď... a před "když" se píše čárka a ještě jsi tam, pravděpodobně omylem, napsala dvakrát ať navštíví tvůj blog. To záhlaví vypadá krásně, ale promiň, tohle mi to trochu více zošklivilo. A pak jsem se rozhodla přečíst tuhle povídku... promiň, ta povídka mohla být dobrá, má to zajímavý příběh, ale moc dobře jsi to nepodala... je to nepřehledné, máš tam hodně přímé řeči, ale bez uvozovek, což způsobuje chaos. Některé věty jsou i nesmyslné jako třeba "zemřeli všichni strachem nebo smrtí?", to je prostě nesmysl, asi jsi myslela něco jako "zemřeli strachem, nebo je někdo zabil?". Pak jsem radši nepočítala, kolik tam máš hrubem v i a y a kolik tam nemáš čárek. Také ti očividně moc nejde formulování vět, napříkald to s foukáním do obličeje na 7. a 6. řádku odspoda... promiň, já vážně nevím kolik ti je, nebo jak ti to jde ve škole, ale tohle mi připadá jazykově hrůzostrašné, čeština je krásný jazyk, ve škole se ho neučíme nadarmo, a nelíbí se mi, když ho někdo takto komolí, omlouvá tě vážně snad jen tvůj nízký věk... sice neříkám, že já píši bezchybně, ale tohle? Třeba si stáhni Google Chrome, ten ti myslím opraví aspoň hrubky, možná čárky, nebo si to vždycky nejdříve napiš ve Wordu, tam ti to taky opraví chyby, možná by stačilo si to někdy po sobě přečíst, protože některé věty jsou vážně nesrozumitelné, nelogické a já je prostě nepochopila. Doufám, že si to nebudeš brát jako nějakou úražku, nebo tak něco, ale vážně by ses mohla snažit "psát česky" =)

4 hotmail sign up hotmail sign up | Web | 4. července 2017 v 8:24 | Reagovat

•    I realize that this content is worth to read. I expect to see more posts from you that makes me impressed just like this one. Good job!!

5 tarun tarun | E-mail | Web | 15. listopadu 2017 v 10:09 | Reagovat

its a really wonderful job for admin. its avery useful article<a href="https://techrefs.org/shareit-for-pc-windows-mac/">SHAREit for MAC</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama