Prosinec 2010

Ehh

29. prosince 2010 v 11:35 | LaraRaider
Jo ještě tady jsem .. Ale především ... Blog mě už moc nebaví . Nemám co psát a prostě se tu celkem nudím .. Předtím mě blog bavil , ale nemám co psát ... =(

Pozastavení =(

23. prosince 2010 v 11:03 | LaraRaider
Nemám kolem Vánoc vůbec čas ... Prostě nestíhám musím vytvořit dárky dnes atd. prostě nemám čas .. Jinak vám přeji Veselé Vánoce =)

---SB z bývalého blogu....----

18. prosince 2010 v 20:40 | LaraRaider
SB které jsem ztratila kvůli toho že se nezapsali do třídění ...


Psala jsem na jejích blozích komentáře . Ale oni se přesto nezapsaly . Máte možnost se spřátelit v nabídkách v menu.

Vánoce ? Příští týden !

16. prosince 2010 v 20:14 | LaraRaider
Ano ano , chystám něco pro SB ale jelikož jsem smazala blog simascithesims2.blog.cz/ tak nevím jaké to byly dárky ... Proto mi to tu prosím znova napište . Dárky dostanete do 23.prosince ! Ale jestli se tu SB nezapíšou , nemají dárek !!!

Má Sbírka xD

14. prosince 2010 v 19:54 | LaraRaider
Tomb Raider 1
Tomb Raider 2
Tomb Raider 3
Tomb Raider 3
Tomb Raider 4
Tomb Raider 4
Tomb Raider 5
Tomb Raider 5
Tomb Raider Level Editor
Tomb Raider : AOD  {CZ}
Tomb Raider :AOD {Play Station 2}
Tomb Raider : AOD
Tomb Raider Legend {CZ}
Tomb Raider Legend {Play Station 2}
Tomb Raider Anniversary {CZ}
Tomb Raider Underworld {CZ}
Tomb Raider : GOL {DEMO}


GOLD'S -----------------
Tomb Raider 1 Gold
Tomb Raider 2 Gold
Tomb Raider 3 Gold
Tomb Raider TTE {Taky je to gold }

A to je vše příště přidám aji fotky ;)

Chceš se spřátelit ??

14. prosince 2010 v 16:41 | LaraRaider
Ano spřáteluju s kýmkoliv jen podmínky :

Nepište mi obíhám ale něco k článku
---------------------------------------------
Přidáte si mě do seznamu SB
-------------------------------------
Budete tu aspoň 2x týdně
--------------------------------
Slibuji :
Návštěvnost
----------------
Žádné Reklamy
-------------------

Zapište :

• Nick
•Blog
•Proč se chceš spřátelit ??

Jak někdo nevěřil....

14. prosince 2010 v 14:09 | LaraRaider
(Povídka)

Existovala jedna holka jménem Vicky bylo jí 11 let . Něvěřila v nebezpečí ničeho se nebála a věděla že duchové ani přízraky nejsou skutečné . Sama ale věděla že jeden zámek v jejím městě se nazívá divným jménem a to je Zámek Interscuskobtomb .  Jak Vicky řešila vyluštila že Interscuskob|tomb  ,, Hmmmm , jde tam vidět že je tam ukryto slovo hrobka " mumlala . Řekla si hmmm kdy se asi může konat ta výstava ?? Šla po schodech dolů a zeptala se mámy kdy je ta výstava zámku Interscuskobtomb . Její máma na to : ,, Zlatíčko , víš že přece lidé aji výstavníci se nevrátili a od těch minulých se oběvila včera kostra . Vicky na to ,, Cože ?! Mami tohle bych řekla kdybych byla hlupák ! Nikdo takový nemůže existovat jedině nějaký úchyl a to pochybuji . " Mami ty jako věříš těm báchorkám ?? Já tedy ne ! A můžu ti to potvrdit ! A Vicky mířila k dveřím . Ale máma jí chytla a řekla  : Mám o tebe strach ! A Vicky na to ach jo ten tvůj strach o mě toho už mám plné zuby ! Máma na to : Mazej do pokoje a budeš tam pořád ! A máma Vicky ji dala do pokoje a zamkla na dokonce 3 pády . Vicky si řekla : Achh nuda ale měla skvělý nápad . Bylo otevřené okno ! Takže si klidně mohla vystoupit a jít přez zahradu až na ten zámek Interscuskobtomb . Doběhla až k němu , ale bylo zavřeno bylo tam napsáno že je otevřeno až v 5 hodin když se stmívá . Vicky se třásla zimou byla oblečená jen ve mikině a vestě.... Potom se zámek otevřel . A Vicky hned zaplatila výstavbu . A najednou se mohli kouknout kam chtějí . Vicky zajímala ta chodba na které byly pásky a tam na nic napsáno ,,CAUTION" Chtěla tu pásku roztrhat ale v tom přišel policista a řekl : Brrr ! Tady se nemů..... A ani to nedořekl a zablýsklo se . Takže Vicky nevěděla oč jde . Ale potom hledala po zámku lidi . Ale ne není tady nikdo ! A najednou začlo něco ji foukat studeně do obličeje . Ouuuu , vytáhla si knížku ,,Duchové " kterou někdy četla . A přečetla jsi že když je v místnosti tak že ji do obličeje musí plynout studený vítr . To není možné ! Řekla si Vicky a byla zděšená . Potom řekla že končí z prohlídkou zámku . Ale všechny okna dveře byly zamčené . Vicky se rozbrečela ale říkala že se musí něco najít a měla úplně lesklé oči s toho jak chtěla brečet . Byla vyděšená a strašně ! Ani nemohla dýchat . Hledala a hledala v tom narazila na mlhavou postavu . Jak se prochází kolem a najednou se ta postava otočila k ní . Vicky si vzala příruční knížku a byla zděšená oběvují se mlhavé postavy ! oOU ! Máma měla pravdu pravděpodobně zemřeli všichni strachem anebo smrtí ?? A jak pomalu couvala vycouvala k jedním dveřím a tam ji někdo vzal a už se nevrátila . O týden později našli Vicky mrtvou ale otisky šli vidět . Otisky byly od tlapek .  Kdo byl vrach ?? ( Vlkodlak)

Žeby amatérský Level ??

14. prosince 2010 v 13:36 | LaraRaider |  Amatérské Levely
Ano , sice vás chceme s Doppelganger526 překvapit a nechat vás natěšené až do Vánoc ale ! Nechci nic prozrazovat ale jen vám chci říct že amatérský level udělal velikou chybu a nechce se mi uložit . Já vím je to vážně ubohý , já chci udělat hezký outfit a on se mi zkazí tím že se momentálně nechce uložit ! To je hrozné fakt pitomé , já jsem měnila pistole zbraně atd. a ono potom co jsem to chtěla uložit tak mi to oběví nějáké ubohé chyby ! Je to hnus !!!

Přejete si Design ??

13. prosince 2010 v 20:07 | LaraRaider |  Graphic
Ano , kdo si rád obědná tak ať napíše :

Nick
Web
Tmavý / světlý
Jaké 3 barvy ??
Koho tam chcete ?? ( kohokoliv)